Team Speak 3

Obecnie naszym głównym projektem jest serwer TeamSpeak 3 który jest wciąż rozwijany i wdrążane są coraz nowsze funkcje.

Na serwerze pod adresem lineofbattle.pl znajdziesz mnóstwo ciekawych rzeczy!

Rozbudowana strefa centrum pomocy to jedna z wielu funkcji która odróżnia nas od konkurencji. Pomoc Wam – użytkownikom świadczy doświadczona administracja! Klient po wejściu na odpowiedni kanał powiadamia jednocześnie administratora który obecnie jest wolny i gotowy aby Ci pomóc. Poniżej strefa zautomatyzowana gdzie sam będziesz mógł zarejestrować się na serwerze, przydzielić sobie grupy z ikonami lub nadać sobie kanał prywatny!

Strefa rozrywki to miejsce gdzie posłuchasz swojej ulubionej muzyki! Wiele opcji do wyboru sprawia, że słuchasz tam tylko tego czego chcesz i o dowolnej porze!

Strefa klanowa to największa strefa naszego serwera to na niej drużyny e-sportowe spędzają godziny czasu aby stawać się coraz lepszymi graczami! Codzienne treningi, przygotowania, rozgrywanie meczy i wiele innych nie możliwe by było bez dobrego, solidnego serwera Team Speak 3!

Strefa twórców jest dla wszystkich którzy swoje zainteresowania wiążą z streamingiem, prowadzeniem bloga i innymi twórczymi zajęciami rozwijanymi w sieci! Ta strefa jest właśnie dla Was. Pomożemy Wam zdobyć szersze grono odbiorców i pomożemy Wam w dążeniu do celu.

Strefa globalna to nic innego jak kanały dla każdego! Wpadnij tam i porozmawiaj. Pamiętaj, że te kanały nie posiadają hasła. Nie złość się na innych gdy wchodzą na Twój kanał. Jeśli chcesz trochę prywatności wpadnij do nas po kanał prywatny! Tylko dwa kliknięcia wystarczą abyś miał swój prywatny wymarzony kanał! To nic trudnego. Wejdź na odpowiedni kanał w centrum pomocy a nasz bot zrobi swoje.

 

Jeśli chcesz zobaczyć aktywność serwera przejdź na stronę główną i zobacz nasz widget na dole strony.

Comments are closed