Team Speak 3

Obecnie naszym głównym projektem jest serwer TeamSpeak 3 który jest wciąż rozwijany i wdrążane są coraz nowsze funkcje.

Na serwerze pod adresem lineofbattle.pl znajdziesz mnóstwo ciekawych rzeczy!

Rozbudowana strefa centrum pomocy to jedna z wielu funkcji która odróżnia nas od konkurencji. Pomoc Wam – użytkownikom świadczy doświadczona administracja! Klient po wejściu na odpowiedni kanał powiadamia jednocześnie administratora który obecnie jest wolny i gotowy aby Ci pomóc. Poniżej strefa zautomatyzowana gdzie sam będziesz mógł zarejestrować się na serwerze, przydzielić sobie grupy z ikonami lub nadać sobie kanał prywatny!

Strefa ekskluzywna to strefa dla najbardziej zasłużonych klientów lineofbattle.pl. Do tej strefy ma dostęp tylko niewiele osób. Z pewnością czas na tej strefie umili bot muzyczny do Waszej dyspozycji.

Strefa klanowa to największa strefa naszego serwera to na niej drużyny e-sportowe spędzają godziny czasu aby stawać się coraz lepszymi graczami! Codzienne treningi, przygotowania, rozgrywanie meczy i wiele innych nie możliwe by było bez dobrego, solidnego serwera Team Speak 3!

Strefa twórców jest dla wszystkich którzy swoje zainteresowania wiążą z streamingiem, prowadzeniem bloga i innymi twórczymi zajęciami rozwijanymi w sieci! Ta strefa jest właśnie dla Was. Pomożemy Wam zdobyć szersze grono odbiorców i pomożemy Wam w dążeniu do celu.

Strefa prywatna zarządzana jest przez naszego bota który gdy tylko zarejestrujesz się na naszym serwerze sam przydzieli ci kanał gdy tylko wejdziesz na odpowiedni kanał w „Centrum pomocy” serwera TS3.

Jeśli chcesz zobaczyć aktywność serwera przejdź na stronę główną i zobacz nasz widget na dole strony.

Comments are closed.