Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy post/Przedstawienie się
Siemka! Nazywam się Dawid ale ludzie znają mnie raczej z przezwiska oraz nazwy na YouTubie czyli po prostu SmuLu. Mam 19 lat i jestem z rocznika 98. Na YouTubie zacząłem swoją przygodę około 3 lata temu. Na starym kanale miałem 201 filmów (średnio każdy po 20 minut). Jakość kanału była słaba i udało mi się przez 2 lata zdobyć nieco ponad 400 subskrypcji. Od roku mam nowy kanał o wdzięcznej nazwie którą macie wyżej (Czyt: SmuLu). Na tym kanale jakość wzrosła o 1000%! Zakupiłem lepszy sprzęt oraz bardziej się przykładam do tworzenia filmów. Co prawda jak napisałem wyżej kanał ma rok...jednak filmiki wrzucam od nieco ponad miesiąca w dniu dzisiejszym. Stan kanału na dziś? Mam 14 filmów i prawie pół tysiąca subskrypcji. Pod filmami widnieje całkiem przyzwoita liczba łapek w górę a moje Funny Moment's zrobione dla Roja ma już ponad 600 wyświetleń co cieszy mnie bardziej niż filmik ze starego kanału o dramie którym wbiłem 11 tysięcy Big Grin. Myślę że to w skrócie tyle A jeżeli dotrwałeś do tego momentu pragnę Cię serdecznie zaprosić na wspomniany wyżej projekt mojego życia!  Wink 

https://www.youtube.com/channel/UC1Zf-IE...subscriber

Życzę miłego oglądania! Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości