Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy post/Przedstawienie się
Siemka! Nazywam się Dawid ale ludzie znają mnie raczej z przezwiska oraz nazwy na YouTubie czyli po prostu SmuLu. Mam 19 lat i jestem z rocznika 98. Na YouTubie zacząłem swoją przygodę około 3 lata temu. Na starym kanale miałem 201 filmów (średnio każdy po 20 minut). Jakość kanału była słaba i udało mi się przez 2 lata zdobyć nieco ponad 400 subskrypcji. Od roku mam nowy kanał o wdzięcznej nazwie którą macie wyżej (Czyt: SmuLu). Na tym kanale jakość wzrosła o 1000%! Zakupiłem lepszy sprzęt oraz bardziej się przykładam do tworzenia filmów. Co prawda jak napisałem wyżej kanał ma rok...jednak filmiki wrzucam od nieco ponad miesiąca w dniu dzisiejszym. Stan kanału na dziś? Mam 14 filmów i prawie pół tysiąca subskrypcji. Pod filmami widnieje całkiem przyzwoita liczba łapek w górę a moje Funny Moment's zrobione dla Roja ma już ponad 600 wyświetleń co cieszy mnie bardziej niż filmik ze starego kanału o dramie którym wbiłem 11 tysięcy Big Grin. Myślę że to w skrócie tyle A jeżeli dotrwałeś do tego momentu pragnę Cię serdecznie zaprosić na wspomniany wyżej projekt mojego życia!  Wink 

https://www.youtube.com/channel/UC1Zf-IE...subscriber

Życzę miłego oglądania! Smile
Odpowiedz
Who Should Work in Nursing Informatics?
Near the end of his post, Leavitt defines skepticism as encouraging contempt prior to adequate investigation.
Many health care professionals use mobile health mHealth apps in their daily practice to augment clinical knowledge with easily accessible information. Beyond these clinical information apps, patients are increasingly being encouraged to use their mobile devices and associated health trackers to engage them in their own health and wellbeing.

buy uroxatral amsterdam
galvus price at cvs
express pharmacy aldactone price
ascriptin buy now online visa
mail order now anafranil online store
purchase deltasone sale mastercard
buspar 20 mg tablet
order motilium shop california
hydroxychloroquine money order online shop europe
cheapest generic tetracycline in canada
co-amoxiclav 2mg prescription guidelines
adapalene buy europe
aprovel mail order shopping canada
cheap hydroxyurea purchase online store europe
About 30 percent of the association between unhealthy behaviors and disability was explained by factors such as higher bodymass index a measure of body fat based on height and weight, mental decline, depression, chronic disease and cardiovascular disease, according to a journal news release.
For example, eating licorice, iron supplements, PeptoBismol, or blackberries can cause purpleish to blackcolored stools while eating beets can definitely turn your stools a striking red.
Topical tazarotene is classified as FDA pregnancy category X studies in animals or humans have demonstrated foetal abnormalities, while tretinoin and adapalene are pregnancy category C animal reproduction studies have shown an adverse effect on the foetus and there are no adequate and wellcontrolled studies in humans, but potential benefits may warrant use of the drug in pregnant women despite potential risks.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości