Cel działalności

Witajcie! Celem naszej organizacji jest podejmowanie współpracy z Streamerami, YouTuberami i innymi twórcami internetowymi takimi jak Blogerzy oraz inne organizacje. Chcemy podejmować głownie współprace z Streamerami i YouTuberami lecz rozważamy każdą propozycję.

Oferujemy między innymi:

-Profesjonalny serwer głosowy Team Speak 3 hostowany w OVH w Francji co gwarantuje niski ping na terenie całej EUROPY!
-Nasz serwer posiada domenowe IP co pozwoli na łatwiejsze zapamiętanie adresu!
-Oferujemy obsługę podczas live! – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu streamu z administracją. Nasi administratorzy obsługują live i są na każde Wasze zawołanie! Streamer wówczas może wydawać polecenia na bieżąco podczas live!
-Oferujemy strefę klanową! – jeśli posiadasz klan, grupę, gildię lub team. Masz prawo do kanałów klanowych! Twoja drużyna dostanie wówczas specjalny TAG drużyny, własną strefę kanałów, baner informacyjny oraz wiele innych! Ponad to pomagamy w organizacji turniejów!
-Każdy twórca internetowy dostanie od nas pomoc. Nie zależnie od tego czy jesteś blogerem, streamerem czy youtuberem! Każdy twórca internetowy dostanie od nas pomoc! Wpadnij do nas na serwer i porozmawiaj zgłoś się do administracji! Z pewnością ustalimy dogodne warunki.
-Nasz serwer posiada strefę e-sportową z podziałem na gry oraz tryby gier! – Dzięki temu zaraz po wejściu na serwer możesz Ty i Twój team od razu rozpocząć grę!
-Jeśli potrzebujesz pomocy wystarczy ze przejdziesz na jeden z kanałów HELPDESK na serwerze. Nasz bot natychmiast poinformuje admina obecnego na serwerze o oczekującym użytkowniku.